Na trhu je nepřeberné množství chytrých hodinek a náramků, takže už jsme poměrně zhýčkání a vybíraví. Pokud se ale soustředíme na kombinaci velmi elegantního designu se solidními parametry, tak výběr překvapivě nebude příliš široký, protože většina modelů upřednostňuje výbavu před vzhledem. To ale není případ modelu EURASON SN58, který pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů z e-shopu Cafago.

EURASON SN58 totiž nabízí opravdu velmi tenké kovové tělo hodinek samotných buď ve stříbrné nebo černé variantě, které pak doplní i stylový milánský řemínek z nerezové oceli. Ciferník je kulatý a jedná se o IPS displej s rozlišením 240×240 pixelů, který je krytý odolným 2.5D sklíčkem. Samozřejmostí je pak v dnešní době plná podpora notifikací a hned 8 sportovních režimů pro celou řadu aktivit, potěší pak i senzor pro měření tepu a krevního tlaku nebo voděodolná certifikace IP67. Baterie s kapacitou 150 mAh se chlubí až 36 dny ve stand-by, ale uvidíme kolik vydrží v reálném použití.

V nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago jsou pak chytré hodinky EURASON SN58 k mání jen za 17.61 euro a nabídka by měla platit po celý červen. Pokud tedy preferujete velmi stylové chytré hodinky, tak by se vám tenhle kousek mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.