Už jen za pár dní nám na Aliexpressu odstartuje Lenovo Brand Carnival a od 6. do 9. června budeme mít možnost si pořídit výrobky této značky za výrazně lidovější ceny. Za hřích třeba určitě stojí jejich velmi povedená vlajková loď Lenovo Z6 Pro a právě na tento kousek se zaměří i doprovodné akce a soutěže. Byla by škoda je vynechat, protože kdo by odolal čemukoliv zdarma, že… Ale nejdříve se pojďme podrobněji podívat na hlavní hvězdu celé události.

Lenovo Z6 Pro je vlajkový model bez kompromisů a cenově se bude chtít rovnat dokonce i šampiónům poměru cena/výkon jako je například Xiaomi Mi 9. Do bitvy půjde vyzbrojen 6,39-palcovým AMOLED displejem s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19,5:9, podporou HDR10, filtrem škodlivého modrého světla, kapkovitým vykousnutím a plnohodnotným DC stmíváním. Uvnitř pak najdeme procesor Snapdragon 855 se speciálním PC chlazením, 6 GB nebo 8 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie s 18W rychlo-nabíjením (a překvapivě i 27W nabíječkou), čtveřici zadních fotoaparátů se 48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix senzory s podporou 125°  širokoúhlého snímání, 4x optický zoom, funkci super macro nebo 6-osou OIS, 32 Mpix selfie kamerku, audio ´Dolby Atmos, čtečku otisků prstů integrovanou v displeji, GPS s duální frekvencí nebo systém ZUI založený na Androidu 9 Pie.

Veškeré soutěže a aktivity jsou spojené s informačním kanálem Aliexpress Feed channel, takže si budete muset stáhnout jejich oficiální aplikaci, vyhledat „Lenovo Official Store“ a dát je sledovat. Ale trocha práce stojí za to, protože pak hned uvidíte dostupné aktivity. Pro začátek můžete až do 5. června komentovat vybranou nejlepší stránku Z6 Pro a trojice šťastných výherců pak 10. června obdrží tento telefon zcela zdarma. Můžete si také tipnout za kolik se bude telefon během akce prodávat a 10 vylosovaných získá už 6. června $100 slevový kupón. Jen podotýkáme, že komentovat a hlasovat můžete z každého Aliexpress ID pouze jednou.

Ale i když všechny tyto aktivity vynecháte, tak stále nepřijdete zkrátka. Během Lenovo Brand Carnival totiž budou slevy všudypřítomné a k mání bude i hezkých pár slevových kupónů pro každého. Všichni zájemci o Lenovo Z6 Pro také budou mít při troše štěstí možnost k objednávce telefonu získat i bezdrátová TWS Air Bluetooth sluchátka zdarma. A určitě se vyplatí Lenovo Store na Aliexpressu sledovat i v příštích dnech, protože se třeba ještě nějaká ta soutěž vyloupne…