Chystaný telefon Moto Z4 se už objevil na renderovaných obrázcích a podle všeho by měl být uveden začátkem června/júna. Tomu by mohlo nasvědčovat i to, že prošel testováním na Geekbench. Testy absolvoval s procesorem Snapdragon 675, což potvrzuje předchozí spekulace.

Geekbench výpis potvrdil i některé další klíčové specifikace. Procesor zde doplňují 4 GB RAM paměti a také operační systém Android Pie. V single-core testu dostal Moto Z4 2346 bodů. Ve více jádrovém testu pak dosáhl na 6248 bodů. Toto skóre je srovnatelné s telefony osazené stejným čipetem, jako jsou například Redmi Note 7 Pro nebo Galaxy A70 od Samsungu.

K dalším očekávaným parametrům, které byly na chvíli zalistovány i na stránkách Amazonu, patří OLED FullVision 6,4 palcový displej s rozlišením 2340×1080 pixelů. Interní paměť by měla mít 128 GB a lze ji dále rozšířit. Baterie by měla mít kapacitu 3600 mAh. Zadní fotoaparát by měl mít 48 MPix. Očekává se také, že bude představen i model Moto Z4 Force se Snapdragonem 855 a trojitou kamerou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.