Ekosystém Xiaomi je pořádně rozsáhlý a skrývá se v něm celá řada velmi zajímavých produktů, o kterých jste s největší pravděpodobností nikdy neslyšeli. Dnes vám tak představíme dva Xiaomi gadgety z rodiny produktů Mi a oba si navíc můžete pořídit přímo z Ebay, takže jednodušší už asi mezinárodní nákupy být nemohou. Takže co pro vás dnes máme ?

Jako první přichází na scénu multifunkční digitální Xiaomi Mi hodiny s širokou nabídkou využití, které mají například vestavěné senzory pro přesný monitoring teploty nebo vlhkosti. S velkým 3,7-palcovým e-ink displejem uvidíte vše hezky jasně a vzhledově se jedná díky PMMA 3D ARC designu také o velmi pohledný gadget. Můžete ho dokonce propojit i s dalšími zařízeními chytré domácnosti pomocí Mijia BT Gateway nebo se prostě spokojíte jen s Mi Home aplikací pro váš telefon. Jako baterie poslouží dvě klasické knoflíkové CR2032 baterie, takže jednoduchost sama. A pořídit si tyto hodiny můžete jen za 16.05 dolarů přímo z Ebay.

I druhý gadget může být plně ovládán skrze aplikaci Mi Home z vašeho telefonu, ale asi nepůjde o tak univerzální kousek jak hodiny výše. Na druhou stranu, také nenávidíte komáry ? Xiaomi Mi Mosquito Repellent je tou správnou volbou, pokud toužíte po klidné noci plné spánku právě bez komárů. Díky speciálním přírodním přísadám tablety vábničky a tichému větráčku vás ani nebude obtěžovat hlukem nebo zápachem. Jedna tableta by pak měla vydržet až 90 dní při 8 hodinách denního použití. A tento šikovný gadget od Xiaomi může být váš jen za 15.89 dolarů. Tak jak se vám dnešní dva Xiaomi gadgety zamlouvají ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.