Odolné telefony jsou v našich končinách velmi populární, pravděpodobně jsme asi národem nešiků a neopatrných uživatelů, ostatně „pavučiny“ na displejích velké části populace tomu jen nasvědčují. A mezi odolnými telefony se určitě mezi nejoblíbenějšími vyjímá série Armor značky Ulefone, která si za pár let existence vydobyla velmi solidní postavení na trhu. Posledním vydaným modelem je pak Ulefone Armor 6E, který pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů e-shopu Gearbest.

Ulefone Armor 6E je samozřejmě primárně odolným telefonem s voděodolnou certifikací IP68 a vydrží opravdu velmi hrubé zacházení. Odolná konstrukce ale neznamená ošklivý design a telefon je vlastně poměrně velký fešák, ať už v černé nebo rudo-černé barevné kombinaci. Nabízí 6,2-palcový 19:9 displej s velkým „vykousnutím“ a FullHD+ rozlišením, nový výkonný procesor Mediatek Helio P70, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní 16 Mpix + 2 Mpix fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů, NFC čip, 5000 mAh baterii s podporou 10W Qi bezdrátového nabíjení nebo systém Android 9 Pie.

A nejedná se ani o nijak předraženého soutěžícího, protože ho momentálně najdete třeba v bleskových prodejích e-shopu Gearbest jen za 199.99 dolarů, což je vzhledem ke specifikacím velmi solidní nabídka. Jen si v případě zájmu dejte pozor ať správně zakliknete verzi telefonu určenou pro EU. Jak se vám tento odolný fešák líbí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.