Novinkový Asus ZenFone 6 byl představen teprve nedávno ve třech paměťových kombinacích. Nyní je uvedena další verze, která dostává ještě větší paměť. Jde ovšem o limitovanou edici, kterou společnost vydala u příležitosti oslav 30. výročí Asus. A když už mluvíme o limitované edici dodejme, že tato verze je vyrobena jen v počtu 3000 kusů. Že jde skutečně o VIP kousek potvrzuje i záruční doba, která je zvýšena na 30 měsíců.

Asus ZenFone 6 v této edici dostal 12 GB RAM a 512 GB interního úložiště. To lze dále rozšířit a můžete tak získat až 1 TB volného místa. Kromě toho má tato edice i speciální povrch zadního panelu v barvě Matte Black se soustřednou kruhovou strukturou a speciálním logem 30. výročí.

Další specifikace jsou stejné jako u ostatních verzí. Najdeme zde 6,4 palcový displej s rozlišením FullHD+, procesor Snapdragon 855, 5000 mAh baterii. Také zadní otočný fotoaparát tvoří snímače 48 MPix a 13 MPix. Telefon běží na Android Pie s nadstavbou ZenUI 6. I když výrobce neuvedl ani cenu a ani dostupnost této limitované edice, očekává se, že bude dražší než běžné verze. Podle předběžných odhadů by se cena mohla pohybovat kolem 699 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.