Značka Redmi se sice chystá na svou zítřejší představovačku „zabijáků vlajkových lodí“, tedy řady K20, ale slaví už nyní. Série Redmi Note 7 se totiž prodává natolik úspěšně, že se těchto telefonů prodalo po celém světě 10 milionů, a to jen během 129 dnů. To je pro Redmi, potažmo Xiaomi skutečně velký úspěch.

Spoluzakladatel Xiaomi, Lei Jun, se o tuto dobrou zprávu podělil s fanoušky na čínském Weibo a přidal i fotky ze společné oslavy manažerů Redmi a Xiaomi. Jun také dodal, že tento úspěch je nejen milníkem, ale i důkazem toho, že Xiaomi stále dodržuje svůj standard vysoké kvality za dobrou cenu. A to se odrazilo na těchto vysokých prodejích telefonů řady Note 7. Samozřejmě připomněl i zítřejší oficiální představení Redmi K20.

Celá tato řada Redmi čítá tři přístroje, konkrétně Note 7, Note 7S a Note 7 Pro. Mezi prvními dvěma přístroji jsou rozdíly minimální. Verze Pro má výkonnější procesor Snapdragon 675 a 48 MPix snímač zadního fotoaparátu. Cena telefonu navíc splňuje všechny parametry dobrého poměru cena/výkon.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.