Ohodnoťte článek

Telefony řady Redmi K20 budou představeny už za dva dny a informace o nich stále čile proudí sítí. Leccos už o obou modelech víme, takže nezbývá se než se těšit na jejich oficiální prezentaci. Dnes si doplníme mozaiku pár renderovanými snímky, které vlastně potvrzují to, co se očekává.

Na renderech je k vidění zadní panel telefonů řady Redmi K20. Přestože byly snímky zveřejněny na čínské síti, působí poměrně věrohodně a přiznejme si, vypadají skutečně parádně. Každopádně potvrzují zadní trojitý fotoaparát a také to, že snímač otisků prstů bude integrován do displeje. Ten by měl být podle předchozích informací lepší než u Xiaomi Mi 9. Mělo by jít o snímač sedmé generace.

U snímků však není přesně specifikováno jestli jde o Redmi K20 nebo jeho Pro verzi. O tom, jak přesně se budou oba modely od sebe lišit totiž zatím není zcela jasno. Ale je docela možné, že u obou telefonů najdeme trojitou kameru a rozdíl bude například u použitého procesoru. Rendery dále potvrzují 3,5 mm audio jack. Potvrzena by měla být také podpora NFC. A podle analytiků by se ceny měly pohybovat zhruba mezi 290 a 580 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.