Odhalení nové řady telefonů OnePlus 7 s sebou přineslo i spoustu nových systémových funkcí a vychytávek pro nové modely. A protože je značka známá svojí velmi akční a vstřícnou politikou softwarových aktualizací i pro starší modely, tak se fanoušci okamžitě začali ptát po příchodu těchto nových funkcí právě i pro starší telefony. A OnePlus s reakcí dlouho nečekali a na oficiálních fórech oficiální zveřejnili seznam softwarových novinek a funkcí, které by měly brzy dorazit i na OnePlus 5, OnePlus 5T, OnePlus 6 a OnePlus 6T, stejně jako slib brzkého příchodu Android Q.

Takže co třeba můžeme čekat ? Starší modely se dočkají nového herního Fnatic režimu pro vyšší výkon procesoru a sítě ve hrách, Zen režimu pro 20 minutové klidové období bez vyrušení, funkce Screen recorder pro nahrávání obrazovky včetně interního zvuku, možnosti rychlé odpovědi i v landscape režimu „naležato“, implementaci technologie DC dimming jako alternativní metody regulace jasu obrazovky nebo nové technologie RAM Boost pro optimalizaci a zvýšení efektivity využití operační paměti při spouštění aplikací. Není toho zrovna málo.

Seznam funkcí už bychom měli, ale prozatím netušíme kdy k jejich zařazení do aktualizací konkrétně dojde. Ve OnePlus tvrdě pracují i na oficiálním update na novou generaci Androidu, tedy Android Q, který by měl být k dispozici i pro postarší OnePlus 5 a 5T. Takže pokud jste majitelem některého ze zmíněných kousků, tak se už pomalu můžete začít těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.