O chystaném telefonu Vivo Z5X se zatím jen spekuluje. Není znám ani termín představovačky. Ale podle toho, že se telefon s kódovým označením VivoV1911A objevil v Antutu, bychom si mohli tipnout, že jeho uvedení se blíží. Z toho mála, co o něm víme můžeme vypíchnout displej s kruhovým výřezem a baterii s obří kapacitou 5000 mAh.

Podle fotek, které byly k vidění na čínském Weibo zas můžeme dedukovat, že rámečky kolem obrazovky budou velmi úzké. Spekulovalo se ovšem i o procesoru Snapdragon 675, ale to by měly vyvrátit právě výstupy z Antutu. Tam totiž Vivo Z5X figuruje s čipsetem Snapdragon 710, který doplnilo 8 GB RAM. Telefon byl testován s operačním systémem Android Pie.

V tomto syntetickém testu nasbíral přístroj 173798 bodů a z výpisu můžeme vyčíst i další parametry. Skóre v podstatě odpovídá tomu, jaké najdeme i u jiných telefonů s SD710. Nicméně k dalším specifikacím patří 128 GB vnitřního úložiště a rozlišení displeje, které činí 2340×1080 pixelů. Očekává se, že kromě testované kombinace pamětí, přijdou i další verze s 4/6 GB RAM a 64/128 GB interní paměti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.