Novinkový OnePlus 7 Pro byl představen teprve nedávno, ale zájem o něj je obrovský. Aby taky ne. Patří k tomu nejlepšímu, co je na mobilní scéně k vidění. Je sice malinko dražší, než na co jsme u přístrojů OnePlus zvyklí, ale cenu kompenzují špičkové parametry.

I zadní fotoaparát OnePlus 7 Pro patří mezi ty výkonnější díky kombinaci snímačů 48 MPix, 8 MPix a 16 MPix. Najdeme zde i speciální režimy, OIS a EIS. Přesto si na fóru OnePlus někteří majitelé stěžují, že foto výstupy nejsou zcela kvalitní a výkon kamery není takový, jaký očekávali. OnePlus okamžitě reaguje na tyto stížnosti s tím, že na vylepšení fotoaparátu stále pracují jejich vývojáři.

Výsledkem této snahy by mělo být několik aktualizací, které zvýší výkon kamery a kvalitu foto výstupů. První z nich by se měla objevit zhruba do týdne a bude obsahovat zlepšení HDR efektu, dynamického rozsahu a režimu Nightscape 2.0. Součástí budou i další vylepšení, která vycházejí ze zpětné vazby uživatelů. Už při průběžných testech prý fotografie vypadají podstatně lépe. Další úpravy a vylepšení budou přicházet s dalšími updaty. Vývojáři totiž potřebují poněkud více času na testování.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.