Flash disky patří dlouhodobě k nejkupovanějším elektronickým doplňkům a protože asi všichni máme nebezpečné tendence je stále ztrácet, tak je nutné neustále doplňovat zásoby. Protože co kdybyste zrovna potřebovali přetransportovat nějaká ta data zrovna teď… Dnes pro vás máme další slevu na zajímavý kousek v podobě flash disku OSCOO z nabídky e-shopu Cafago.

Flash disk OSCOO je k mání v celé škále paměťových variant, ale za pozornost samozřejmě stojí pouze nejvyšší verze se 128 GB, o ničem jiném nemá cenu ani přemýšlet. Samozřejmě se jedná o moderní flash disk s rychlým USB 3.0 připojením a velmi solidním kovovým zpracováním ze zinkové slitiny. Design rozhodně neurazí a hodí se i rotace o 360-stupňů, takže nehrozí poškození při transportu po kapsách nebo třeba na klíčích či batohu. K tomu je ostatně k mání i kovové poutko.

Na e-shopu Cafago pak najdete flash disk OSCOO s kapacitou 128 GB jen za 20.89 euro v bleskových prodejích, které by měly vydržet až do 30. června. Tedy pokud vydrží skladové zásoby, protože za podobnou cenu se po nich určitě jen zapráší.