Ohodnoťte článek

Slavné online tržiště Ebay je samozřejmě domovem pro nepřeberné množství zajímavých gadgetů a elektronických vychytávek a protože se nejvíce podobných zařízení vyrábí v Číně, tak samozřejmě nemohou v nabídce chybět ani čínské značky. A my vás dnes chceme upozornit na dvojici zajímavých čínských produktů právě přímo z Ebay, takže možná by se vám takový rozšiřující monitor značky T-bao nebo chytrý náramek 115Plus mohly hodit.

Někdy prostě oceníte a nutně potřebujete větší obrazovku než zrovna máte k dispozici, protože malý displej vašeho telefonu nebo přenosné herní konzole prostě nestačí. Případně potřebujete rozšířit pracovní plochu vašeho notebooku pro lepší produktivitu práce. Na oba zmíněné případy existuje jednoduchý lék a tím je rozšiřující cestovní monitor T-bao, který nabízí 15,6-palcový IPS displej s FullHD rozlišením a poměrem stran 16:9, W-LED podsvícení, stereo reproduktory, úzké 5 mm rámečky, USB Type-C port, mini-HDMI nebo šikovný kožený obal v ceně. A může bát jednoduše váš jen za 129.99 euro.

Nebo se třeba poohlížíte po super levném chytrém náramku a pak by se vám určitě mohl hodit model 115Plus, nabízející 9.96-palcový barevný TFT displej, senzor na měření srdečního tepu, sledování veškerých sportovních aktivit, plnou podporu notifikací, dálkovou spoušť fotoaparátu a spoustu dalších vymožeností. Potěší určitě i voděodolná certifikace IP67 nebo vestavěná 80 mAh kapacita baterie, která slibuje výdrž až 7 dní. Náramek připojíte k telefonu pomocí Bluetooth 4.0 a postačí vám jakýkoli model s iOS nebo Androidem 4.3 a novějším. A s cenou pouhých 6.09 euro opravdu mnoho neriskujete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.