Konečně se začíná oteplovat a počasí vyloženě vybízí k venkovním sportovním aktivitám. Dobrým společníkem by tak mohly být chytré sportovní hodinky. Pokud nějaké takové právě sháníte, mohly by vám padnout do oka například sportovní hodinky CF58. Ty jsou momentálně nabízeny v bleskovém prodeji na e-shopu Gearbest. Jejich cena je příznivá.

Hodinky CF58 mají jednoduchý vzhled s kruhovým dotykovým 1,3 palcovým displejem, který je barevný. Kolem něj je kovový rámeček. Pouzdro hodinek je z pryskyřice, řemínek je pak vyroben ze silikonu a má pevnou kovovou sponu. Nehrozí tedy, že by hodinky při sportu spadly ze zápěstí. Hodinky mají certifikaci IP67, odolají tedy dešti nebo stříkající vodě.

Baterie má kapacitu 150 mAh a podle výrobce by měla vydržet 7 dní v pohotovostním režimu. Doba nabíjení je přibližně 2 hodiny. Nechybí podpora Bluetooth 4.0 a kompatibilita s Android 4.4 a vyšším a iOS 7.0 a vyšším.

Mezi funkcemi najdeme krokoměr, monitoring spánku, monitoring tepu a krevního tlaku, monitoring spálených kalorií, různé notifikace, dálkové ovládání fotoaparátu a několik sportovních režimů. Sportovní hodinky CF58 jsou nabízeny v bleskovém prodeji na e-shopu Gearbest. Jejich cena je stanovena na 21,99 dolarů a je omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.