Chytré hodinky nebo náramky jsou pro mnohé z nás už nezbytným doplňkem telefonů a na trhu jsou nabízeny v různých provedeních a za různé ceny. Je prostě z čeho vybírat. Proč si tedy nevybrat hodinky Senbono K1, které jsou teď navíc nabízeny na e-shopu Cafago ve slevě.

Hodinky mají poměrně klasický vzhled. Kruhový 1,3 palcový displej je barevný a má rozlišení 240×240 pixelů. Tělo Senbono K1 je vyrobeno z pevného plastu a řemínek je silikonový a kovovou sponou. Jsou osazeny čipem NRF52832. Kapacita baterie je 230 mAh. V pohotovostním režimu vydrží hodinky zhruba 15 dní.

Nechybí dokonce ani certifikace IP68 a podpora Bluetooth 4.0. Hodinky jsou kompatibilní jak s Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 8.0 a vyšším. Samozřejmě zde najdeme klasickou sestavu funkcí, jako je monitoring srdečního tepu a tlaku, monitoring spánku, monitoring spálených kalorií, dálkové ovládání fotoaparátu, různé notifikace, krokoměr, stopky, budík a devět sportovních režimů.

Chytré hodinky Senbono K1, jak bylo zmíněno v úvodu, jsou k mání na e-shopu Cafago. Jsou aktuálně nabízeny za 20,04 euro a nabídka za tuto cenu je omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.