Přenosné konzole zažívají zejména díky Nintendo Switch v poslední době renesanci, ale ne každý je ochoten investovat značnou sumu za ty opravdu výkonné kusy. V čínských obchodem jsou ale k sehnání velmi zajímavé kousky za parádní ceny, navíc často se spoustou vestavěných her, takže máte vše se vším všudy. A jednu takovou pro vás máme dnes z nabídky e-shopu Cafago, kde je přenosná herní konzole Q9 momentálně v bleskových prodejích.

Herní konzole Q9 je ideální společník třeba na cesty, protože váží jen 133 g a vejde se v klidu třeba do kapsy. Nabídne 3-palcovou barevnou obrazovku, komfortní možnosti ovládání včetně jednoho joysticku, microSD slot nebo AV port pro připojení k televizi. Díky plným 3000 vestavěným hrám se zabavíte na opravdu dlouhou dobu, takže máte o herní vyžití postaráno. Baterie s kapacitou 1800 mAh také není zrovna malá, takže vydrží na slušnou porci herních seancí. Samozřejmostí je pak i 3.5 mm audio jack pro připojení sluchátek.

V nabídce bleskových prodejů na e-shopu Cafago je navíc tato šikovná přenosná herní konzole Q9 momentálně za akční cenu jen  44.94 euro, takže se ani moc přes kapsu neplácnete. Takže pokud hledáte malého herního parťáka na cesty za rozumné peníze, tak s tímhle kouskem nesáhnete vedle.