Dnes pro vás máme jedno nové jméno do deníčku se širokou škálou jmen čínských značek a výrobců. Jedná se o firmu CHOETECH, která se specializuje na výrobu doplňků k mobilním telefonů, především pak kabelů, nabíječek a powerbank. A protože každá značka se určitě zapíše do paměti lépe s nějakými slevovými akcemi, tak pro vás máme pár speciálních kupónů na jejich produkty. Tak se na ně pojďme podívat, třeba vás něco zaujme a tuto čínskou značku si zapamatujete.

První je v nabídce bezdrátová nabíjecí podložka T535 s podporou 360° nabíjení díky hned pětici vestavěných cívek. Podložka podporuje jako 5W, 7.5W tak i 10W rychlost bezdrátového nabíjení, takže se většina telefonů dočká své ideální rychlosti. Je také velmi lehká, skladná a vyrobena z prémiových materiálů s neklouzavým povrchem, velikostně je srovnatelná zhruba s iPhone X. Samozřejmě je také vybavena USB Type-C portem pro rychlé nabíjení. A se slevovým kupónem T535WH může být vaše v černé nebo zrnitě „dřevní“ barvě jen za 32.99 dolarů, kupón pak platí až do 31. května.

This slideshow requires JavaScript.

Dále pak najdeme celý balíček v příslušenství hned se třemi zajímavými kousky dohromady. Balíček obsahuje bezdrátovou nabíjecí podložku T517 se světelným senzorem a podporou 5W Qi bezdrátového nabíjení, držák do auta T536-S s 7.5W bezdrátovým nabíjením a pevným úchytem nebo speciální opletené nabíjecí kabely AC0009 s koncovkami USB-A a USB Type-C. Pokud vše koupíte dohromady, tak můžete využít slevový kupón CTOEWH a celý paklík mít jen za 21.97 dolarů. Opět platné až do 31. května. Tak co na nabídku značky CHOETECH říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.