Ohodnoťte článek

OnePlus 7 Pro je nejnovější vlajková loď od této čínské společnosti s množstvím vychytávek a skvělým designem. Kromě těchto vlastností, které budou podporovat prodejte tohoto telefonu, se OnePlus dočká pomoci od jednoho z aktuálně nejpopulárnějších filmů na světě – Avengers: Endgame. Film je stále v kinech a tržby jsou vskutku impozantní. Jedna z filmových hvězd, Robert Downey Jr., tedy Iron Man, se pak bude podílet na kampani pro OnePlus 7 Pro.

To samozřejmě není poprvé, kdy vidíme smartphone od OnePlus, který se chce svézt na popularitě Avengers. A když se bavíme o Iron Manovi, i zde to není poprvé, kdy propagoval nějaký chytrý telefon – v roce 2015 se jednalo o HTC One M9 a v kinech bylo Avengers: Age of Ultron. No a HTC tehdy ještě něco na trhu smartphonů znamenalo.

OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro je aktuální vlajkovou lodí s velkým bezrámečkový AMOLED displejem a vyskakovací selfie kamerou. Dále je zde procesor Snapdragon 855, barevný a prvotřídní designem, čtečka otisků prstů v displeji a baterie o kapacitě 4 000 mAh. Kompletní informace o tomto smartphonu si pak můžete přečíst zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.