Ohodnoťte článek

Značka chytrých telefonů HONOR představí první dynamický holografický design na světě v rámci uvedení nové produktové řady HONOR 20. Tato vlajková flotila přináší další milník do vývoje telefonů HONOR. Nová produktová řada HONOR 20 sestává z modelů HONOR 20, HONOR 20 PRO a HONOR 20 Lite.

Produktová řada 20 bude mít svojí premiéru 21. května 2019 v Londýně. Středem pozornosti bude nejnovější člen renomované řady N, který se pyšní špičkovým designem i fotografickými schopnostmi. „Zachyťte zázrak,“ říká HONOR, protože se uživatelům dostane do rukou fotoaparát splňující přímo profesionální parametry. Za pohled navíc stojí i samotný vzhled telefonu, který je tvořen efekty dynamického holografu.

Honor 20

Honor 20 – přelomový holografický design

HONOR kombinuje funkčnost s čistou estetikou. Produktová řada 20 zcela nově přistupuje k uživatelskému zážitku tím, že přináší vůbec první chytré telefony v historii značky HONOR, které jsou vybaveny skleněnou zadní stranou osobitého charakteru.

Zadní skleněná strana se vyrábí ve dvoufázovém procesu s využitím vlastní technologie značky HONOR, Triple 3D Mesh, první svého druhu na světě. První vrstvu tvoří sklo a druhá je složena z celé palety barev typických pro řadu 20, jež budou odhaleny při světové premiéře 21. května. Výsledkem je optický efekt, který působí jako trojrozměrný a díky němuž se telefony z řady 20 na první pohled liší od svých předchůdců.

Design a funkce zaměřené na uživatele

Modely řady 20 jsou osazené bezrámečkovým displejem o úhlopříčce 6,26″ s 91,6% poměrem velikosti displeje k tělu telefonu. Na rozdíl od svých předchůdců mají modely této řady hladké okraje, což jim dodává elegantní vzhled. Součástí této změny je i pečlivě promyšlené umístění čtečky otisků prstů na pravé boční stěně hliníkového rámu, které vychází z přirozené polohy prstů, když člověk bere telefon do ruky.

Honor 20

Asymetrické rozmístění čoček fotoaparátu ve tvaru písmene L vylepšuje technologické schopnosti řady 20, protože umožňuje použití větší baterie při zachování celkové estetiky skleněného zadního panelu s holografickým designem.

Řada 20 se představí při své celosvětové premiéře v úterý 21. května 2019 v Londýně, kde odhalí i mnoho dalších schopností svých fotoaparátů a představí barevná provedení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.