Známý výrobce kvalitní audiotechniky Bang & Olufsen představil dvojici nových bezdrátových sluchátek pro aktivní životní styl. Na scénu tak přicházejí Beoplay E8 Motion a Beoplay E6 Motion

Beoplay E8 Motion jsou navrženy pro ty, kteří nechtějí hledat kompromis mezi zvukem a designem při dosažení skutečné bezdrátové svobody. Bílým sluchátkům sekunduje bílé nabíjecí pouzdro z kůže a hliníku a nástavce do uší různých velikostí. Díky nim dosáhne každý uživatel toho nejvyššího poslechového komfortu. Sluchátka E8 Motion disponují bezdrátovým nabíjením, díky čemuž je lze používat skutečně bez jediného kabelu. Proto k nim také Bang & Olufsen nabízí nabíjecí podložku Beoplay Charging Pad, nyní také v korespondující bílo-hliníkové kombinaci.

Beoplay E8 Motion

Beoplay E6 Motion jsou esenciálním produktem pro městský životní styl, do kterého přinášejí konzistentní kvalitu zvuku za každých podmínek. Jejich vybavení tvoří bílý voděodolný pogumovaný kabel a široké spektrum silikonových nástavců. Stejně jako „klasické” Beoplay E6, i verze Motion má v sluchátkách zabudované magnety. Když zrovna uživatel neposlouchá, dají se sluchátka jednoduše a bezpečně zavěsit kolem krku.

Beoplay E6 Motion

Beoplay E8 Motion i Beoplay E6 Motion mají ochranu kategorie IP54 proti vodě i potu. Speciálně pro tyto dva modely je ve zvukových profilech v aplikaci Bang & Olufsen k dispozici režim s výraznějšími basy, který vás udrží ve hře i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech.

Beoplay E6 Motion s doporučenou cenou 7 830 Kč a Beoplay E8 Motion s doporučenou cenou 9 170 Kč budou dostupné v obchodech Bang & Olufsen a u vybraných partnerů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.