Novinková vlajková loď čínského Redmi už má svůj oficiální název Redmi K20 a čínský dravec svoje plány na super výkonný telefon evidentně myslí velmi vážně. Jako důkaz dnes na sociální síti Weibo zveřejnili screenshot s výsledky tohoto telefonu v populárním benchmarku Antutu a podle dosažených čísel je tak jasné, že K20 opravdu také dostane špičkový procesor Snapdragon 855. Konkrétní rozdíly mezi K20 a K20 Pro jsou tak ještě více zamlženy a budeme velmi zvědavi na jejich odhalení. To by mělo nastat již velmi brzy, protože intenzita informací a aktivity značky dosahuje kritické meze.

Ale zpět k výsledku z Antutu, protože ten stojí za to. Prototyp s testovacím názvem „Raphael“ totiž dosáhl v Antutu 7.3.0 plných 458.754 bodů, což je samozřejmě prozatímní rekord a překonání sesterského vlajkového Xiaomi Mi 9. Podle všeho tak bude nové Redmi disponovat opravdu účinným systémem chlazení, které podobné extrémní výkony umožní. Spekuluje se o tom, že by se mohlo jednat o druhou generaci LiquidCool chlazení, které mělo premiéru u loňského modelu Pocophone F1.

Každopádně je jasné, že Redmi K20 nebude ani v základní verzi žádné dýchavičné „ořezávátko“ a slova o herním využití a výkonu nebyla jen planým tlacháním. Zveřejněny také byly už i údajné barevné verze telefonu, takže se můžeme začít těšit na červenou, modrou a Carbon Fiber (takže asi černou) variantu tohoto modelu. Tak teď už jen extrémně nízká cena a můžeme pomalu začít rozbíjet prasátka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.