Ohodnoťte článek

Skutečně bezdrátová sluchátka si získávají pořád větší popularitu a jejich nabídka je stále pestřejší a zajímavější. I my tu dnes máme cenově zajímavá sluchátka Bilikay i14, která jsou zalistována na e-shopu Gearbest. Navíc k nim přidáme i slevový kupón.

Bezdrátová sluchátka Bilikay i14 mají ergonomickou konstrukci, díky které přesně sednou do uší. Připojení probíhá skrze Bluetooth 5.0. Stereo zvuk je čistý s aktivním potlačením šumu a zvýšením basů. Sluchátka lze samozřejmě jako všechny TWS (True Wireless) modely používat buď jednotlivě nebo v páru.

Jednotlivé sluchátko má hmotnost zhruba 34 gramy. Vestavěná 400 mAh baterie nabíjecího boxu by měla zaručit výdrž až 4 hodiny přehrávání hudby nebo hovoru. Ovládání sluchátek je dotykové a velmi snadné. Dosah sluchátek je zhruba 10 metrů. Sluchátka Bilikay i14 jsou aktuálně v nabídce Gearbest za 22,99 dolarů a slevový kupón ve tvaru GBI140509 jejich cenu srazí na 20,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.