Mnozí výrobci telefonů letos uvedli na trh přístroj s kruhovým výřezem v displeji. Vivo mezi nimi překvapivě nebylo. A to přesto, že na svém kontě mají telefony s různými výřezy od širšího až po malý kapkovitý výřez například u loňského Vivo V11. Nyní to vypadá, že naskakují na trend díry v displeji a údajně chystají Vivo Z5X, který by takovou obrazovku měl mít.

To lze vyvodit ze snímku, který byl zřejmě pořízen v nějaké testovací laboratoři. Na fotce je u telefonu Vivo Z5X jasně vidět kruhový výřez. Kromě toho se také proslýchá, že chystaný telefon by měl mít baterii s obří kapacitou 5000 mAh. Je téměř jisté, že podpora rychlého nabíjení chybět nebude.

Nic víc dalšího o Vivo Z5X nevíme, ale spekuluje se o procesoru Snapdragon 712 nebo Snapdragon 730. Je také možné, že cenovka telefonu bude poměrně agresivní jako i u dalších přístrojů řady Z. Přístroj by totiž mohl být na čínském trhu přímým konkurentem Samsung Galaxy A60, který se tam prodává za 1999 jüanů (290 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.