Nedávno vydané Lenovo Z6 Pro je jedním z nejzajímavějších modelů tohoto výrobce za hodně dlouhou dobu a určitě je škoda, že se tento telefon nedostane oficiálně na celou řadu trhů včetně našeho. Ale není nutné to vzdávat, protože je možné si Z6 Pro pořídit přímo z Číny v Global verzi, která dokonce podporuje i naše kompletní LTE frekvence. A právě na tuto verzi vás dnes chceme upozornit v nabídce na Aliexpressu, kde bude za pár dní dokonce k mání i velmi zajímavá slevová promo akce.

Lenovo Z6 Pro je vlajkový model bez kompromisů a cenově se bude chtít rovnat dokonce i šampiónům poměru cena/výkon jako je například Xiaomi Mi 9. Do bitvy půjde vyzbrojen 6,39-palcovým AMOLED displejem s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19,5:9, podporou HDR10, filtrem škodlivého modrého světla, kapkovitým vykousnutím a plnohodnotným DC stmíváním.

Uvnitř pak najdeme procesor Snapdragon 855 se speciálním PC chlazením, 6 GB nebo 8 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie s 18W rychlo-nabíjením (a překvapivě i 27W nabíječkou), čtveřici zadních fotoaparátů se 48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix senzory s podporou 125°  širokoúhlého snímání, 4x optický zoom, funkci super macro nebo 6-osou OIS, 32 Mpix selfie kamerku, audio ´Dolby Atmos, čtečku otisků prstů integrovanou v displeji, GPS s duální frekvencí nebo systém ZUI založený na Androidu 9 Pie.

Standardní cena za 6 GB + 128 GB globální verzi modelu Lenovo Z6 Pro je momentálně pouhých 496.99 dolarů na Aliexpressu, což je určitě hozená rukavice již zmíněnému Xiaomi Mi 9. Ale dočkáme se i jedné speciální slevové akce, která proběhne 6. června a telefon bude k mání za sníženou cenu, nějaký ty headsety jako bonus zdarma a dojde i na další aktivity, kupóny, případně i na soutěž o kousek zdarma . Takže se určitě na telefon mrkněte, protože by byla škoda tento kousek vynechat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.