Záliba některých výrobců ve vydávání speciálních edicí ve spolupráci s filmovými studii není nic, co by nás překvapilo. Po záplavě telefonů vydaných v edici Avengers nebo Marvel tu máme další speciálku. Tentokrát se v Oppo spojili se společností Sunrise a jejich populárním japonským animovaným seriálem Gundam. Údajně prý chystají telefon Oppo Reno Gundam Edition.

Společnost Oppo sice zatím práci na Oppo Reno Gundam Edition oficiálně nepotvrdila, ale podle tipaře Ice Universe je to prý jisté. Na svém twitterovém účtu dokonce zveřejnil i rendery telefonu z Gundam edice. Přístroj by podle obrázků měl mít minimální rámečky kolem displeje a podle všeho bude mít kruhový výřez pro přední kameru. Výřez je uložen uprostřed horní části displeje.

Na zadním panelu s motivem Gundam animáku je duální fotoaparát a v spodní části nápis Oppo. Snímač otisků na zádech není, takže bude pravděpodobně integrován do displeje. Další informace o telefonu a jeho parametrech známy nejsou. A kdy by mohla být tato edice uvedena? Těžko říci, ale Oppo prý chystá akci na 29. květen/máj. Vzhledem k tomu, že bude v Malajsii, kde byl uveden i Oppo F11 Pro Marvel Edidtion, možná se tam dočkáme i Gundam Edition.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.