Dnes jsme konečně zjistili, jaký obchodní název bude mít chystaná vlajková loď Redmi s procesorem Snapdragon 855. Nu a kromě toho se také poměrně nečekaně objevily na síti údajné parametry telefonu, o kterém se také už dlouho mluví. Je jím Xiaomi Redmi Pro 2. K vidění je i design telefonu, který je naprosto odlišný od toho, jaký byl očekáván.

Ze snímku specifikačního listu plyne, že Xiaomi Redmi Pro 2 bude mít velmi podobný zadní panel jako Redmi Note 7 Pro. O předním panelu to už říct nemůžeme, protože nad nebo v displeji chybí jakýkoli výřez a přední kamera bude uložena do výsuvného mechanismu.

Samotný displej by měl mít úhlopříčku 6,39 palce s FullHD+ rozlišení, ochranou Gorilla Glass 5 a integrovaným snímačem otisků. Přední kamera má mít 18 MPix. Zadní fotoaparát je trojitý a podle předchozích spekulací má také ve výpisu primární senzor 48 MPix. Procesorem by měl být Snapdragon 855 a baterie bude mít kapacitu 3600 mAh s podporou rychlého 27 W nabíjení. Neměl by chybět ani IR blaster. Kdy bude telefon představen není dosud známo a nejsou také potvrzeny výše uvedené specifikace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.