Ohodnoťte článek

Den dětí se nebezpečně blíží, takže je pomalu čas se začít poohlížet po nějakém vhodném dárku pro nezbedné ratolesti. A protože (nejen) kluci mají v oblibě stavebnice, vojáčky a samozřejmě i elektronické gadgety, tak se přímo nabízí všechny tyto kategorie zkombinovat. Proto pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Gearbest, kde můžete nalézt dálkově ovládané v armádní auto s dronem na kapotě, které navíc můžete rozebrat na součástky. A pro dobrou míru přihodíme i nějaký ten slevový kupón.

Dálkově ovládané armádní auto QH-8013 je k mání v zelené barevné kombinaci a pomocí ovladače pracujícího na frekvenci 2.4 GHz ho můžete ovládat až do vzdálenosti zhruba 50 metrů. Vestavěná 400 mAh baterie by měla vydržet alespoň 30 minut provozu, takže se potomek (a případně i lehce infantilní otec) mohou dostatečně vyřádit. Stavebnicové pojetí celého vozu s odpojitelným dronem, otvíracími dveřmi a dalšími pohyblivými prvky také není k zahození .

Momentálně si tuto elektronickou hračku můžete pořídit na e-shopu Gearbest jen za 35.99 dolarů, protože pro vás máme speciální slevový kupón GB$TH35QHA.  Tak proč neudělat militaristicky založenému synátorovi ke Dni dětí radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.