Už dlouho se spekuluje o tom, jaký bude mít obchodní název Redmi vlajková loď s procesorem Snapdragon 855. Jednu chvíli se už zdálo, že záhada hlavolamu je vyřešena a telefon se bude jmenovat Redmi X. To však vzápětí popřel šéf Redmi, Lu Weibing. Řekl, že telefon bude mít mnohem lepší jméno.

Následně se šířily fámy, že by se přístroj mohl jmenovat Redmi K20 Pro. Ale ani to nebylo potvrzeno. Fanoušci jsou tedy i nadále napjatí a čekají, kdy konečně Redmi vlajková loď dostane své jméno. Podle krátké depeše na Weibo to vypadá, že vše bychom mohli zjistit už zítra. Ovšem je to trochu zapeklité. Zástupci značky totiž v postu na Weibo vybídli fanoušky, aby sami určili, který z názvů bude nejlepší.

Na výběr jsou čtyři možnosti. Redmi X20, P20, K20 a T20. Redmi X zde nefiguruje, takže je vyloučeno, že se tak nový telefon bude skutečně jmenovat. Tím se ale zase vracíme k jedné z fám. Přístroj se Snapdragonem 855 by se tedy mohl jmenovat Redmi K20. Zatím není zcela jasno ani ohledně designu. Chvíli se mluví o pop-up kameře, pak se zase doslechneme cosi o kruhovém výřezu. Musíme tedy počkat do zítřka a doufat, že bude upřesněn i termín oficiálního představení.