Značka Realme po svém triumfu v Indii míří i na další trhy a mimo jiné i do Evropy. Tipaři se domnívají, že by zde mohla jako první představit například Realme 3 Pro. Ale mezi uvedenými telefony by mohl být i Realme X. Ten by měl být uveden 15. května/mája v Číně.

Vzhledem k tomu, že představovačka je už na dostřel, značka uvolnila reálné fotky a také rendery, které ukazují jak bude chystaný Realme X vypadat. Design telefonu je poměrně atraktivní s lesklým bílým a modrým zadním panelem. A podle renderů to vypadá, že i tento telefon naskočil na trend přední vysunovací kamery.

Co se týče parametrů, tak bychom se měli dočkat 6,5 palcového AMOLED displeje s rozlišením 2340×1080 pixelů. Do něj bude integrován i snímač otisků prstů. Telefon by měl pohánět procesor Snapdragon 710 se 4 GB RAM a potvrzeno je i rychlé nabíjení VOOC 3.0. Zadní duální fotoaparát by měly tvořit snímače s 48 MPix a 5 MPix. Přední pop-up kamera by měla mít 16 MPix. Zároveň s Realme X by měl být v Číně představen i Realme 3 Pro. Na čínský trh však vstoupí jako Realme X Yout Edition.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.