Sny všech fandů značky Oukitel o telefonu s obřím displejem a nadprůměrnou baterií se dnes splnily, protože zbrusu nový Oukitel K9 dnes oficiálně vstoupil do předprodejů. A jak už jistě víte, tak právě na zmíněné dvě kategorie se zaměřuje nejvíce a určitě nezklame. A navzdory přerostlému displeji a masivní baterii se dokonce výrobcům podařilo udržet v mezích i rozměry, takže třeba šířka je jen 86,3 mm a tloušťka 8,9 mm. A celý první týden předprodejů bude navíc telefon k mání za speciální cenu.

Oukitel K9 zabrousí skoro až do oblasti tabletů, protože 7,12-palcový displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 19:9 jen tak vidění opravdu není. Navzdory tomu a nadprůměrné 6000 mAh kapacitě baterie si zachová i slušné rozměry s 8,9 mm tloušťky. A díky 5V/6A super rychlé nabíječce nebude problém baterie zcela dobít jen za 1.5 hodiny. Nový octa-core 12nm procesore Helio P35 spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti se pak postará o solidní výkon a určitě nezklame ani duální 16 Mpix + 2 Mpix zadní fotoaparát s hlavním senzorem Sony IMX298 nebo 8 Mpix selfie kamerka.

A co ta zmíněná speciální cena ? Ode dneška 13. května až do 20. května si obří Oukitel K9 můžete pořídit na e-shopu Banggood jen za 199.99 dolarů, což je solidní cenový škrt z oficiálních 249.99 dolarů. Takže se na nabídku určitě mrkněte, zejména pokud patříte k fanouškům přerostlých telefonů. Novinka ze slavné řady „K“ má určitě co nabídnout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.