Bezdrátová sluchátka dnes vlastní v podstatě každý, protože pro sportovní aktivity jsou prostě ideální volbou. A in-ear konstrukce vám opravdu z ucha jen tak nevypadne, přičemž nabídne často velmi solidní zvukové podání. A právě taková jsou i bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots, která pro vás dnes máme v nabídce e-shopu Cafago s nezbytným slevovým kupónem.

Redmi AirDots nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě baterie vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete.

Na e-shopu Cafago jsou pak sluchátka Xiaomi Redmi AirDots v černé barevné variantě k mání jen za 22.83 euro, tedy s použitím slevového kupónu CC6024. Takže se jejich pořízením ani moc neprohnete a za tu cenu tyto sluchátka rozhodně stojí. A na rozhodnutí ještě chvíli máte, protože nabídka platí až do 31.května.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.