Asi každému z nás se na klíčence houpe nějaký ten šikovný malý flash disk, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat přenést pár gigabytů zásadních dat. A při současných cenách nemá smysl se nějak moc omezovat a můžete si pořídit i hezkých pár desítek gigabytů v podstatě za hubičku. To je přesně případ dnešních bleskových prodejů na e-shopu Tomtop, ve kterých najdeme výrazně zlevněný flash disk KKMOON s kapacitou 64 GB.

Flash disk KKMOON má jak už bylo řečeno kapacitu 64 GB a celá jeho konstrukce ze zinkové slitiny je přizpůsobena právě k zavěšení na klíče (nebo třeba na batoh). Rychlosti sice nejsou nijak závratné a jedná se pouze o USB 2.0, ale s ohledem na poměr ceny a kapacity to člověk milerád překousne. Samozřejmostí je pak odolnost proti vodě, nárazu nebo magnetickému záření, ale to jsou jasné parametry dnešní doby. K mání je momentálně jen za 7.99 dolarů v bleskových slevách, takže pokud vás zaujal, tak neváhejte.

Ale to není zdaleka jediný zajímavý produkt na e-shopu Tomtop, protože je v nabídce třeba i vylepšená verze 3D tiskárny Anet A8, ke které dostanete jako bonus i 10 metrů tiskové struny a 8 GB paměťovou kartu zdarma. Dodání je navíc z německého skladu, takže nehrozí žádné doplatky a speciální cena 121.99 dolarů je tak definitivně konečná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.