V dnešním prvním článku jsme se mohli seznámit s kompletními specifikacemi telefonu OnePlus 7 Pro a také jsme si mohli omrknout i jego design. A díky známému tipaři Rolandu Quandtovi známe jeho evropské ceny. Výrobce se však rozhodl jít ještě malinko dál a před představovačkou dal k posouzení chystaný telefon vybraným indickým fanouškům.

Asi není třeba říkat, že jejich reakce byly nadšené a slovem „WOW!“ začíná každá jejich věta. To vše je zachyceno na videu, takže se sami můžete podívat jak je OnePlus 7 Pro hodnocen. Jak dámy, tak i indické pány zaujal elegantní vzhled přístroje a samozřejmě i výkon, a to zejména při hraní her.

Jedna z fanynek jej dokonce srovnává se svým domácím počítačem a tvrdí, že ji doslova naskakuje husí kůže. Chválen je zvuk telefonu, užasné barvy displeje a jeho 90 Hz obnovovací frekvence. Všichni samozřejmě tvrdí, že si telefon rozhodně koupí. V samotném závěru videa pak zazní otázka: „A kde je přední kamera?“. To je jednoznačný odkaz na vysunovací modul přední selfie kamery.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.