Řada Huawei P lite byla vždycky výjimečná svojí popularitou mezi zákazníky a nejinak tomu bude i u nastupujícího modelu Huawei P30 lite. Důvodů k sebevědomí má tento model několik. Vysoce atraktivní design, vynikající fotoaparát srovnatelný s profesionálními přístroji a v neposlední řadě jde o našlapaný smartphone vybavený nejnovějšími technologiemi od Huawei.

Huawei sází na krásu a není divu, že se řada P pyšní označením fashion. Telefon je nejen stylový, ale také praktický. Přední strana je plně uzpůsobena maximalizaci displeje. Dokonalé tenké okraje jsou kulaté a hladké. Tříbarevný indikátor baterie je chytře schovaný v reproduktoru, čímž je dosaženo minimalistického designu bez kompromisů.

Huawei P30 Lite

Zadní stranu zdobí elegantní barvy ve třech provedeních. Uživatel si může vybrat mezi Midnight Black, Pearl White a Peacock Blue. Stylové gradientové barevné schéma a živý film spojují dynamický a futuristický vzhled.

Huawei P30 lite – Zázrak mobilní fotografie ?

Huawei P30 lite je malým zázrakem mobilní fotografie. Jeho schopnost zachytit světlo a pracovat s ním, je pro mnohé neuvěřitelná. Podíváme-li se, proč jsou jeho výsledky na poli fotografie tak skvělé, zjistíme, že za vším stojí vysoká technologická výhoda. Jeho trojité kameře dominuje hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx doplněný o 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a 2Mpx snímač hloubky. P30 lite je jedním z prvních smartphonů, který disponuje ultra širokoúhlým objektivem. Díky jeho třem čočkám mohou uživatelé zachytit dvakrát širší záběr a mnohem více světla. Tato vlastnost jim pomáhá především při fotografování krajiny a budov.

Rychle, pomalu, rychle

Jsou chvíle, kdy je potřeba zpomalit. Zažít dokonalé momenty každodenního života je jedna věc, ale zachytit je na video a mít možnost je zpomalit, věc druhá. Huawei P30 lite proto přináší Super-Slow Motion, který zachytí pohyb v ten správný moment 16x nižší rychlostí a dopřeje tak uživatelů zažít krásné okamžiky v detailu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.