Vzrůstající popularita elektrických přibližovadel všeho druhu nezůstala samozřejmě ani bez odezvy ze strany čínských výrobců. Aktuálně se objevil zajímavý elektrický skateboard Alfawise Verreal VRLF1001, který je momentálně ve Flash Sale a my k němu máme ještě slevový kupón, jenž vám cenu poníží ještě více.

Elektrický skateboard Alfawise Verreal VRLF1001 disponuje třemi rychlostmi – 20 km/h, 30 km/h a 38 km/h, takže je jasné, že k němu bude třeba dokoupit pořádné chrániče ohrožených částí těla. Baterie má kapacitu 40A, maximální rychlost je 40 km/h a deklarovaný dojezd výrobcem se zastavil na čísle 18 kilometrů. Nosnost tohoto skateboardu je 120 kilogramů, takže i silnější postavy si mohou dopřát svezení. No a konečně hmotnost tohoto skateboardu je 7,5 kilo, takže přenášení by nemělo být zas až tak náročné.

Alfawise Verreal VRLF1001

Elektrický skateboard Alfawise Verreal je nyní ve Flash Sale na eshopu Gearbest s cenou 359,99 dolarů, ale my k němu máme ještě kupón ve tvaru GBVRLF1001, po jehož použití spadne cena na 349,99 dolarů. A pozor, počet kusů ve Flash Sale je omezen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.