Čínské e-shopy jsou plné rozličných TV boxů, ale drtivá většina z nich patří spíše do kategorie těch základnějších s často lehce ořezanými parametry. To ale rozhodně není pravda v případě kousku, na který vás dnes chceme upozornit. Beelink GT je bezesporu jedním ze špičkových modelů a nesahá k žádným kompromisům. Navíc je v nabídce e-shopu Gearbest v bleskových prodejích, takže je k mání za velmi solidní cenu.

Beelink GT může nabídnout super výkonný hexa-core procesor Amlogic S922X se čtveřicí jader Cortex-A53 a dvojicí Cortex-A53, 4 GB LPDDR4 RAM, 64 GB eMMC vnitřní paměti nebo grafikou Mali-G52MP6, takže se nebojí žádného videa a levou zadní zvládne i 4K rozlišení se 60 fps. Nešetřilo se ani na konektivitě, takže v TV boxu najdeme dual-band Wi-Fi ac s MIMO anténami, dvojici USB 3.0 portů, gigabitový LAN port nebo Bluetooth 4.1 či systém Android 9.0 Pie. V balení je i dálkové ovládání s podporou hlasových povelů, takže si užijete i křičení na televizi.

Bleskové prodeje e-shopu Gearbest pak nabízí tento skvělý TV box Beelink GT jen za 118.99 dolarů, takže opravdu nejde o jeden z těch super levných kusů. Ale kvalitou a vybavením si vás určitě získá a svoji cenu jednoduše obhájí. Tak se na něj určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.