Společnost Motorola má na 15. května/mája naplánovánu představovačku v brazilském Sao Paulu. Jaké telefony tam budou představeny zatím není jasné a adeptů je hned několik. Mohly by to být telefony řady Moto Z4, nebo telefon Moto E6 a nebo i Motorola One Vision. O všech jmenovaných se už nějakou dobu mluví a asi nejvíc o přístroji One Vision.

Ví se, že Motorola One Vision bude prvním telefonem výrobce, který bude osazen procesorem Samsung Exynos 9610 a bude také tím prvním, který bude mít kruhový výřez v displeji. Spekuluje se i o tom, že bude mít zadní duální fotoaparát a jeden ze snímačů bude mít rozlišení 48 MPix, světelnost f/1.7 a OIS. Ten by mohly potvrdit i rendery, které jsou k vidění na síti. Kromě toho by obrázky mohly potvrdit i to, že telefon bude mít Android One.

K dalším parametrům by měl patřit 6,2 palcový displej s rozlišením 2520×1080 pixelů a vysokým poměrem stran 21:9. Kapacita RAM by mohla být buď 3 GB nebo 4 GB. Interní úložiště by mohlo dostat 32/64/128 GB. Baterie by měla mít 3500 mAh. Hovoří se také o tom, že na některých trzích bude mít telefon obchodní název Motorola P40. Informace o předpokládané ceně známy nejsou.