3D tiskárny už dávno ztratily punc exkluzivity a nedostupného zboží, které navíc vyžaduje i extrémně pokročilé odborné ovládání a péči. Díky přívalu levných čínských modelů si ji může dovolit v podstatě každý technologický nadšenec a případné sestavení také není nic složitého. A dnes pro vás máme další jednu takovou zajímavou 3D tiskárnu, Geeetech A10 3D ze zásob e-shopu Cafago, která je navíc k mání z jejich evropského skladu.

Geeetech A10 3D je dodávaná ve formě DIY kitu, tedy si ji musíte sestavit sami podle přiloženého návodu. Ale to je jen drobný zádrhel pro vaše jistě šikovné ruce. Jinak může tiskárna nabídnout už jen samá pozitiva a životní jistoty, protože se jedná o velmi slušně vybavený kousek s přesností tisku 0,1 mm, velkou tiskovou plochou až 220 x 220 x 260 mm nebo OPEN SOURCE GT2560 deskou umožňující širokou škálu modifikací. Hotbed tiskárny má navíc speciální úpravu pro přilnavost, takže nebudete výsledný produkt násilně seškrabovat. Ovládání pomocí programu EasyPrint 3D nebo po přidání volitelného Wi-Fi modulu i telefonní aplikací je pak už jen třešničkou na dortu.

A momentálně je 3D tiskárna Geeetech A10 3D k dostání v bleskových prodejích na známém e-shopu Cafago jen za 158.22 euro, což je díky dostupnosti z evropského skladu opravdu finální cena se vším všudy. Takže pokud se toužíte vrhnout do víru 3D tisku, tak si tento kousek určitě zaslouží vaši pozornost. No a pokud někoho zajímají další náležitosti, tak se může podívat na 3D struny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.