Pro fajnšmekry zajímající se o kvalitní audio produkty asi není nutné čínskou značku Tribit příliš představovat. V poslední době se jim totiž podařil poměrně husarský kousek, když za velice rozumné ceny vyrábí sluchátka a reproduktory vysoce nadprůměrné kvality, které sbírají ocenění a doporučení dokonce i u velmi kritických specializovaných recenzentů. A i když už jsou Velikonoce chvíli minulostí, tak pro vás máme jeden post-Velikonoční Tribit slevový kupón, se kterým výrazně ušetříte.

Tento speciální slevový kupón platí na veškerou nabídku produktů značky Tribit na německém Amazonu až do 15. května, což se českému zákazníků určitě zamlouvá díky bezcelní a rychlé dopravě. S jednoduchým kupónem TRIBITEASTER tak ukrojíte plných 20 % z oficiálních cen jejich audio produktů, což není nic zanedbatelného. A v nabídce jsou opravdu zajímavé kousky, jako například bezdrátová sluchátka Tribit XFree Tune nebo 360° Bluetooth reproduktor Tribit BTS30 s výkonem 24W a certifikací IPX7.

A se slevovými kupóny pro jistotu ještě nekončíme, protože máme jeden ještě výživnější. Ten má podobu TRIBITPINK a díky němu získáte dokonce 50 % slevu na bezdrátová sluchátka Tribit XFree Move v odvážné růžové barevné variantě. Nabídka je sice pouze na 50 kusů, ale pokud budete rychlí… A tenhle sluchátkový kousek za pozornost určitě stojí, protože může nabídnout 40 mm titanový měnič, 14 hodin výdrže baterie, integrovaný mikrofon s potlačením ruchů s technologií CVC 6.0 a samozřejmě i velmi solidní Hi-Fi zvuk. Tak na co ještě čekáte ?

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.