Květen už je hezky v běhu a i když to s počasím na jaro pořád ještě moc nevypadá, tak online obchodní giganti jako Ebay nebo Aliexpress určitě mají co říci k tématu jarního úklidu produktů. Samozřejmě mezi úklidovými produkty najdeme i celou řadu zajímavých čínských gadgetů a dnes pro vás vypíchneme jednu konkrétní dvojičku. Takže pokud zrovna pokukujete po pořízení levných in-ear bezdrátových sluchátek nebo chcete pokročilou 3D tiskárnu, tak je tato nabídka právě pro vás.

Nejdříve máme na talíři QCY M1c, tedy in-ear stereo Bluetooth bezdrátová sluchátka nabízející kovovou pískovanou texturu, TPE kabel ošetřený proti zamotání, magnetickou sponu, surround zvuk se slušnými basy díky 12 mm reproduktorům, až 8 hodin výdrže baterie při poslechu hudby, nano nátěr proti poškrábání, pouze 16,2 g váhy, voděodolnou certifikaci IPX4, DSP potlačení ruchů, hlasové povely v angličtině nebo připojení pomocí Bluetooth 5.0. A sluchátka mohou být vaše jen za 17.49 dolarů.

Dále pak v nabídce najdeme Aibecy SLA 3D tiskárnu používající jako materiál fotosenzitivní pryskyřici. Může nabídnout 3D tisk ve vysokém rozlišení, podporu offline tisku díky microSD slotu, rychlost 3D tisku 5-15s na vrstvu, maximální velikost tisku 102 x 56 x 125 mm, zpracování z nerezové oceli, 1/128 microstep motorek nebo podporu modelovacího software Spark studio. A navzdory velmi pokročilým funkcím je velikost tiskárny stále poměrně kompaktní a váží jen 3 kg. Najdete ji na Aliexpressu za 219 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.