Společnost Xiaomi se chystá na svou další vlajkovou loď. Mělo by jít o Mi Mix 4, o kterém se zatím jen spekuluje a regulérních informací je pomálu. Například se očekává, že chystaný Mi Mix 4 by mohl mít technologii Super Charge Turbo pro rychlé nabíjení s výkonem 100 W.

Ovšem dnes bychom se mohli podívat na některé z parametrů, které by skutečně Mix 4 mohl mít. Vývojář XDA, Mishaal Rahman, totiž na svém twitterovém účtu zveřejnil krátké info, kde tvrdí, že společnost Xiaomi pracuje na nové vlajkové lodi. Ta má zatím jen kódové označení „Hercules“.

Rahman přihodil i pár specifikací telefonu. Mezi ně patří procesor Snapdragon 855, podpora NFC a trojitý zadní fotoaparát. Dále to je i snímač otisků prstů v displeji, jednoduchá přední kamera a bezdrátové nabíjení. Pokud jsou to tedy skutečně specifikace Mi Mix 4, budeme muset počítat s tím, že nepůjde o levný telefon. Jak snímač otisků integrovaný do displeje, tak i bezdrátové nabíjení jsou poměrně drahými záležitostmi. Navíc se také očekává, že Mix 4 bude mít Full-screen design podobně jako loňský model Mix 3.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.