Představovačka OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro se blíží a frekvence informací o obou telefonech se zvyšuje. Před pár dny jsme se mohli například dozvědět, že Pro verze bude odolná vůči vodě a dnes tu máme zvěst, že oba modely dostanou novou funkci. Ta určitě potěší všechny budoucí uživatele.

Až doposud byly telefony OnePlus vybaveny jen jedním reprákem. Letošní modely však budou mít stereo reproduktory. Výrobce sice připouští, že konstrukce dvou reproduktoru byla tak trochu oříšek, hlavně z důvodu Full-screen designu displeje. Bylo také nutno vyřešit, aby telefony měly dobry zvuk i když budou otočeny na šířku. Vše se nakonec ale podařilo zdárně vyladit a oba letošní modely tak nabídnou kvalitní zvuk.

Kromě toho bude mít Pro verze i unikátní displej, údajně první svého druhu. Dokonce se tímto typem obrazovky nemůže chlubit ani Samsung Galaxy S10+. AMOLED displej je vyroben na zakázku a je poměrně drahý. Má vysoké rozlišení 1440p a obnovovací frekvenci 90 Hz. To vše dohromady si vyžádalo přesné odladění software. Jak vše bude fungovat v praxi se dozvíme už 14. května/mája, kdy budou telefony představeny.