Chytré náramky jsou už standardním příslušenstvím většiny technologických nadšenců (a zdaleka nejen těch) a na trhu jsou tuny rozdílných modelů a značek. My pro vás dnes máme jednu zajímavou slevovou akci na Huawei Honor Color Band A2 z e-shopu Tomtop, protože se vždy mnohem lépe nakupuje s nějakou tou radikálně sníženou cenou.

Tento chytrý náramek může nabídnout 0.96-palcový barevný OLED displej, tělo z nerezové oceli a polykarbonátu, TPU řemínek, váhu jen 22 g, voděodolnou certifikaci IP67, senzory tepu a krevního tlaku, podporu notifikací, kapacitu baterie 90 mAh s předpokládanou výdrží kolem 5 dní, speciální nabíjecí kolébku, připojení pomocí Bluetooth 4.2, spoustu dalších funkcí a podporu aplikací Huawei Health a Huawei Wear. Náramek pak jednoduše spárujete s jakýmkoli telefonem s Androidem 4.4 a výše nebo iOS 8.0.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop  je pak chytrý náramek Huawei Honor Color Band A2 v nabídce hned ve trojici barevných variant (černá, žlutá, červená) a v této akci bude až do konce měsíce k dostání jen za 18.69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.