Elektrická skládací kola už nejsou výjimkami v nabídkách e-shopů. Najdeme je v prodeji pod různými značkami a za různé ceny. Název jednoho z nich, Ziyoujiguang T18, zní poměrně exoticky, ale kolo splňuje vše, co lze od takového výrobku očekávat.

Asi není třeba připomínat, že elektrické skládací kolo je dobrým řešením pro pohyb ve městě, a to nejen v dopravních špičkách. Navíc jde svým způsobem o ekologickou dopravu, která nezatěžuje životní prostředí. Kolo Ziyoujiguang T18 je vyrobeno ze slitiny hliníku a je dostatečně pevné na to, aby uvezlo 120 kilogramového cestovatele. Má výkonný 250 W motor a jeho maximální rychlost je až 25 km/h.

Baterie s kapacitou 6 Ah vydrží na jedno nabití ujet až 50 km a její nabíjení trvá zhruba 4 hodiny. Kolo Ziyoujiguang T18 má 12 palcová kola s odpružením. Výška sedadla je nastavitelná. Pro bezpečnou jízdu za tmy je tu přední a zadní LED světlo. Nechybí ani certifikace IP54. Pokud si takové kolo chcete pořídit, vězte, že na e-shopu Cafago je aktuálně v bleskovém prodeji za cenu 350,60 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.