Powerbanky už patří k neodmyslitelnému základnímu vybavená pánských brašen a dámských kabelek, protože pro moderního člověka není nic horšího než pohled na jednociferné číslo u ikony baterie jeho mobilního telefonu. A právě powerbanka je zaručený způsob jak se této skoro-apokalyptické nepříjemnosti zbavit. My pro vás dnes máme jednu velmi velmi zajímavou v podobě modelu K2 z nabídky e-shopu Gearbest a samozřejmě vám nemůžeme upřít ani slevový kupón na její pořízení.

Powerbanka K2 se může pochlubit poměrně úzkým profilem a slušivým designem včetně malého stavového LED panelu, ale hlavní pozornost určitě přitáhne masivní 20.000 mAh kapacita. Sice se váhou 500g nejedná o žádného drobečka, ale zase nabídne velmi kvalitní zpracování z kombinace hliníkové slitiny a PVC materiálu. Dvojice 2A USB portů pak určitě potěší zákazníky toužící po současném nabíjení několika přístrojů a jako třešnička na dortu je pak mání i 5W bezdrátové nabíjení.

Navíc je powerbanka K2 k dostání hned ve čtveřici různých barev (zlatá, černá, růžová a červená), takže si vybere každý. Momentálně je k mání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, ale my ještě přihodíme slevový kupón 38GEP9UC29 se kterým srazíte cenu až na 17.99 dolarů. Nabídka platí pro všechny barvy, takže stačí jen vybrat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.