S blížícím se vydáním telefonů OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro se na nás valí informace o nich každý den. Ta nejčerstvější tvrdí, že Pro verze bude mít kromě klasické černé barevné varianty i lesklou modrou variantu Nebula Blue. Je však možné, že ve finále přibude i další barva.

Je určitě dobře, že společnost upustila od trendu dvou různě černých barev a pustila se do oživení v podobě modrého zadního panelu s barevným přechodem. Aspoň to tak vypadá podle renderů, které se zdají být oficiálními tiskovými materiály OnePlus. Obrázky také ukazují celkový design One Plus 7 Pro.

Čelní panel má evidentně zakřivené hrany a skutečně minimální rámečky včetně brady. Chybí i jakýkoli výřez nad displejem a selfie kamera bude mít vysunovací konstrukci. Displej by měl také mít 90 Hz obnovovací frekvenci. Je tedy vidět, že si výrobce dal na konstrukci obrazovky skutečně záležet. Displej  získal nejvyšší hodnocení A+ na Displaymate.

Zadní panel je místem pro trojitý fotoaparát, který je uložen vertikálně ve středu horní části. Pod ním je LED blesk a pod bleskem je již notorický známé logo společnosti. V dolní části je přidán nápis OnePlus. Snímač otisků na zádech chybí, protože bude integrován do displeje. Jako u téměř každé letošní vlajkové lodi i u OnePlus 7 Pro se dočkáme procesoru Snapdragon 855. Cena telefonu je zatím odhadována na zhruba 700 euro.