Zhruba dva měsíce se už mluví o chystaném telefonu Motorola One Vision. Ví se, že bude prvním přístrojem společnosti s kruhovým výřezem v displeji. K tomu můžeme ale přidat i další prvenství. Podle výpisu Geekbench bude i prvním telefonem Motorola s procesorem Samsung Exynos.

Na telefon se čeká už poměrně dlouho, ale blýská se na časy a Motorola One Vision spatří světlo světa už za pár dní. Oficiální představení proběhne 15. května/mája v brazilském Sao Paulu. Společnost už pomalu začíná rozesílat pozvánky na akci a na Twitteru je k vidění i oficiální teaser.

V závěru tedy ještě oprašme to, co se zatím o telefonu ví. Displej by měl mít úhlopříčku 6,2 palce s FullHD+ rozlišením a kruhovým výřezem. Srdcem přístroje bude procesor Exynos 9610 s operačním systémem Android Pie v programu Android One. Zadní fotoaparát budou tvořit dva snímače s rozlišením 48 MPix a 12 MPix. Na některých trzích by se mohl telefon prodávat jako Motorola P40.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.