Společnost Asus začíná pomalu rozjíždět promo na svůj chystaný telefon Asus Zenfone 6. Přístroj má už nasbírány všechny potřebné certifikace a prošel i testy Geekbench. Jeho představovačka je naplánována na 16. května/mája do španělské Valencie. Na světe je i první teaser, který se snaží upozornit na čelní panel telefonu.

A právě o displeji Asus Zenfone 6 se toho zatím moc neví. Jistě, sítí proběhly různé spekulace o výřezech různých tvarů, vysouvací přední kameře a úzkých rámečcích. Ale vlastně nic z toho nebylo potvrzeno. Ani dnešní upoutávka nijak extra nehýří informacemi o designu. A ani slogan o „mimořádné revoluci“ víc neprozradí.

Každopádně z obrysu telefonu na obrázku lze vyčíst, že rámečky kolem displeje budou téměř nulové. Dále je zřejmé, že výřez určitě nebude kruhový. To, co by na obrázku mohlo působit jako výřez bude s nejvyšší pravděpodobností sluchátko. Zůstává tedy i nadále tajemstvím, jestli výrobce použil pop-up kameru, nebo nějaký jiný způsob pro uložení předního fotoaparátu. Ať tak či tak, určitě po této první upoutávce přijdou další, které snad o telefonu napoví víc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.