Skutečně bezdrátová sluchátka pomalu získávají na popularitě možná i díky tomu, že jsou lehká, pohodlná a při sportovních aktivitách nám nepřekážejí dráty. Taková jsou i sluchátka Xiaomi Redmi AirDots, která jsou aktuálně nabízena v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago. Jejich cena vypadá zajímavě.

Jak již bylo zmíněno, sluchátka jsou lehká a každé samostatně váží jen 4,1 gramu. To však neznamená, že jim snad váha nebo velikost ubere na výkonu a kvalitě zvukového přednesu. Redmi AirDots jsou totiž vybavena reproduktorovým měničem a kvalitu přenosu zajišťuje i Bluetooth 5.0.

Nedílnou součástí je i nabíjecí box. Plně nabitá sluchátka by měla vydržet až 12 hodin přehrávání hudby nebo hovorů. Dosah sluchátek je zhruba 10 metrů. Ovladač je uložen přímo v jednom sluchátku a poklepem lze ovládat přehrávač, přijímat hovory a nebo vyvolat hlasového asistenta. Xiaomi Redmi AirDots nyní pořídíte na Cafago za 27 euro. Nabídka je však omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.