TV boxy a obecně produkty značky Alfawise u nás nejsou žádnými nováčky a dnes pro vás máme jejich dalšího zástupce. Konkrétně se pak jedná o model Alfawise A9X s velmi solidními parametry a poslední verzí Androidu. Samozřejmě vám pak také nemůžeme upřít i slevový kupón, abyste si tento kousek na e-shopu Gearbest mohli pořídit za ještě výhodnější cenu.

Alfawise A9X je moderní TV box vybavený poslední generací procesoru Amlogic S905X2 a hned 4 GB DDR4 RAM a 32 GB vnitřní paměti. Rychlost a pohodlnost ovládání by tak měla být opravdu slušná a výkonu více než dost v podstatě na cokoliv včetně dekódování H.265 kodeku ve 4K rozlišení. K dispozici je i dual-band Wi-Fi, Bluetooth 4.1 a 100M LAN. Potěší i kompaktní rozměry a dálkové ovládání. Po softwarové stránce se také nejedná o žádného dědečka, protože dostanete hned Android 9 Pie.

V nabídce e-shopu Gearbest je pak TV box Alfawise A9X k dostání momentálně v bleskových prodejích, které si ale ještě vylepšíte pomocí slevového kupónu GBA9X0429. Ten pak srazí cenu až na 55.99 dolarů, což je za podobně vybavený TV box velmi slušné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.