TV boxy a obecně produkty značky Alfawise u nás nejsou žádnými nováčky a dnes pro vás máme jejich dalšího zástupce. Konkrétně se pak jedná o model Alfawise A9X s velmi solidními parametry a poslední verzí Androidu. Samozřejmě vám pak také nemůžeme upřít i slevový kupón, abyste si tento kousek na e-shopu Gearbest mohli pořídit za ještě výhodnější cenu.

Alfawise A9X je moderní TV box vybavený poslední generací procesoru Amlogic S905X2 a hned 4 GB DDR4 RAM a 32 GB vnitřní paměti. Rychlost a pohodlnost ovládání by tak měla být opravdu slušná a výkonu více než dost v podstatě na cokoliv včetně dekódování H.265 kodeku ve 4K rozlišení. K dispozici je i dual-band Wi-Fi, Bluetooth 4.1 a 100M LAN. Potěší i kompaktní rozměry a dálkové ovládání. Po softwarové stránce se také nejedná o žádného dědečka, protože dostanete hned Android 9 Pie.

V nabídce e-shopu Gearbest je pak TV box Alfawise A9X k dostání momentálně v bleskových prodejích, které si ale ještě vylepšíte pomocí slevového kupónu GBA9X0429. Ten pak srazí cenu až na 55.99 dolarů, což je za podobně vybavený TV box velmi slušné.